Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   З 31 БЕРЕЗНЯ ПО 3 КВІТНЯ 2011 Р. В М. РІВНЕ ВІДБУЛИСЬ НАВЧАЛЬНІ КУРСИ

   7 апреля 2011, 0:00 просмотров: 5739

   На курсах пройшли навчання 24 фахівці ринку нерухомості. Серед них - 5 членів АФНУ з Рівненської і Волинської областей. Слухачами були, як досвідчені фахівці (деякі з них більш як з 10-річним стажем роботи в нерухомості), так і рієлтори, які тільки розпочали свій професійний шлях в цьому бізнесі.

   Програма навчання, яка розроблена АФНУ та затверджена Фондом державного майна України, передбачає вивчення питань, що необхідні рієлторам в повсякденній професійній діяльності: юриспруденція і законодавство, оподаткування при операціях з нерухомістю, маркетинг, PR-технології, інформаційні системи та аналітика, будівництво та архітектура, психологія і управляння персоналом та інше. Вперше були прочитані лекції з фінмоніторингу, оренди і управління нерухомим майном, питання, що стосуються оподаткування та інші.

   Після закінчення навчання та складання іспитів, слухачі отримали Свідоцтва про закінчення курсів за програмою сертифікації «Основи рієлторської діяльності». Члени АФНУ, які закінчили курси, можуть отримати Сертифікати, які підтверджують кваліфікацію необхідну для проведення операцій з об’єктами нерухомості на території України, підписані Президентом АФНУ та Головою фонду Держмайна України.

   Слухачам було запропоновано заповнити анкети і оцінити професійний рівень викладачів. Приємно зазначити, що практично в усіх анкетах була дана висока оцінка.

   Після закінчення курсів 4 слухачі подали заяви на вступ до АФНУ.

   SDC10869.JPG

   Комментарии